Zapytanie ofertowe

Dzień dobry,

W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej proszę o ofertę na dostawę oraz wymianę lustra wewnątrz lokalu mieszkalnego przy ul. Dmowskiego 1 we Wrocławiu. (3 piętro budynku, jest winda)
Wymiary lustra ok. 1,50m x 2,40m (szerokość x wysokość) – lustro w lewym dolnym narożniku musi mieć wycięty otwór na gniazdo elektrycznie (ok 10
cm od lewej i dolnej krawędzi)

Proszę o uwzględnienie w wycenie kompleksowego wykonania prac, tj.

– koszt lustra z przygotowaniem (konieczna byłaby wizyta przez wykonaniem celem wykonania dokładnych pomiarów lokalizacji otworu na gniazdo elektryczne)
– demontaż starego (takie samo jest obecnie przyklejone na ścianie)
– transport
– montaż nowego lustra zgodnie z ww. wymiarami

Pozdrawiam
Ireneusz

 

ODP. Dziękujemy za zapytanie. Drogą mailową podaliśmy koszt usługi. W razie zainteresowania można wejść na stronę pogotowie szklarskie Wrocław i zobaczyć przykładowe zdjęcia z montaży.

Dzień dobry,
proszę o wycenę drzwi prysznicowych wa­ha­dło­wych łamanych na za­wia­sach punk­to­wych przy­ścien­nych o szerokości 120cm do łazienki przedstawionej na załączonym projekcie. Alternatywnie proszę również o wycenę opcji zamykania ze ścianką prysznicową i drzwiami jednoskrzydłowymi.

Projekt podłużnej łazienki

Pozdrawiam,
Ewa

Podąrzaj Glass Designer:

Firma z tradycją, działamy na rynku wrocławskim od ponad 20 lat. Naszą pasją jest tematyka szkła i okuć. Ciągle szukamy najlepszych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

Zostaw Komentarz