Wycena ścianki metalowo-szklanej, bez montażu, wysyłka na terenie Polski

Dzień dobry,
zgodnie z rozmową telefoniczną przesyłam krótki opis ścianki oraz plan mieszkania, na którym jest ona zaznaczona na czerwono.
Ściana zostanie założona w miejscu, gdzie do tej pory znajdowała się ściana działowa i składa się z 2 części: boku stałego, krótszego, o długości około 113cm oraz boku dłuższego (216cm), w którym wbudowane mają zostać drzwi suwane o maksymalnej możliwej szerokości. Wysokość pomieszczenia wynosi 250cm.
Załączam również zdjęcie aktualnego stanu miejsca, w którym ma zostać wybudowana ścianka oraz kilka przykładowych zdjęć jak chcielibyśmy aby ww. ściana wyglądała.
Przypominam, że jestem zainteresowana zamówieniem bez montażu z wysyłką na terenie Polski.
Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra
ODP>Dziękujemy  p. Aleksandro za zapytanie. Wykonujemy podobne realizacje, które można obejrzeć na naszej stronie szklarz wrocław w dziale zabudów industrialnych. Niestety ale tego typu zabudowy ze względu na skomplikowaną konstrukcję nie możemy wykonać bez montażu.

Podąrzaj Glass Designer:

Firma z tradycją, działamy na rynku wrocławskim od ponad 20 lat. Naszą pasją jest tematyka szkła i okuć. Ciągle szukamy najlepszych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

Zostaw Komentarz