Walk-In

with 1 komentarz
Witam,
Potrzebuję kabinę prysznicową taką jak jest w schemacie walk-in w załączniku nr 1. Profile i wszystkie uszczelki powinny być w kolorze czarnym. Załącznik nr 2 obrazuje jak powinna kabina wyglądać. Jaki byłby koszt i czas wykonania takiej kabiny? Mniejsza część kabiny powinna być ruchoma.
Pozdrawiam
Dawid

 

ODP. Dzień dobry. Wykonujemy ścianki stałe walk-in. Proszę napisać czy wycena ma być z pomiarem i montażem na terenie Wrocławia?

Proszę zrobić o wycenę z pomiarem i montażem w Grodkowie (około 65 km od Wrocławia)
ODP. Pełna wycenę przesłaliśmy mailem. Zapraszamy do współpracy.

Szyba hartowana na wymiar

Chciałbym się dowiedzieć o możliwość i cenę wykonania szyby hartowanej na wymiar. W załączniku wysyłam rysunek z wymiarami i zdjęcie koloru w jakim ma być ta szyba (po akceptacji zlecenia dostarczę próbkę rozbitej szyby aby kolor był jak najbardziej dopasowany w miarę możliwości). Szyba ma być przeznaczona do kabiny prysznicowej więc potrzebuje też aby była oszlifowana w koło. Proszę o odpowiedź, czy jesteście Państwo w stanie wykonać taką szybę i w jakiej cenie.
Pozdrawiam serdecznie, Kamil
Podąrzaj Glass Designer:

Firma z tradycją, działamy na rynku wrocławskim od ponad 20 lat. Naszą pasją jest tematyka szkła i okuć. Ciągle szukamy najlepszych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

Jedna odpowiedz

  1. Agnieszka Starecka

    Witam,
    szukam ścianki prysznicowej walk-in matowej. Wymiar 100 cm szerokości na 200 cm wysokości, sama szyba bez montażu. Jaki to byłby koszt?
    Pozdrawiam,
    Agnieszka Starecka

Zostaw Komentarz