Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/szklarzs/domains/drzwiszklane.wroclaw.pl/public_html/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 392
Tablice szklane

Tablice szklane

4.6 (91.67%) 12 votes

Tablice szklane do pisania – na wymiar

U nas możesz zamówić biurowe tablice szklane wykonane z hartowanego szkła. Nasza oferta to nowoczesne tablice ze szkła o dowolnym wymiarze z możliwością zawieszenia na ścianie w orientacji poziomej lub pionowej.

mocowanie tablicy szklanej

Krawędzie tablicy są oszlifowane. Kolor należy wybrać z palety RAL.

Do tablic magnetycznych należy zastosować specjalne magnesy posiadające odpowiednia moc magnetyczną. Magnesy te można zakupić u nas lub w ogólnodostępnych sklepach internetowych typu Allegro.

tablice szklane  tablice szklane magnetyczne

Produkcja każdej tablicy rozpoczyna się po złożeniu zamówienia emailem. Średni czas realizacji zamówienia wynosi ok. 14 dni roboczych.

W razie pytań prosimy odwiedzić nasza stronę poświęcona tablicom szklanym lub dzwonić na jeden z poniższych numerów telefonu, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości co do naszych produktów.

Podąrzaj Glass Designer:

Firma z tradycją, działamy na rynku wrocławskim od ponad 20 lat. Naszą pasją jest tematyka szkła i okuć. Ciągle szukamy najlepszych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

Zostaw Komentarz