Pytanie w sprawie zlecenia wykonania frontów

Dzień dobry!

Piszę z biura projektowego i mam pytanie odnośnie zlecenia wykonania frontów szklanych do witrynek (załączam zdjęcie poglądowe).
Chodzi nam o fronty do drzwiczek szafkowych wykonane ze szkła na profilach aluminiowych w kolorze czarnym. Potrzebowalibyśmy 2 pary drzwiczek do dwóch szafek podwieszanych oraz 1 parę większych drzwiczek do witryny stojącej.
front czarna krata
Pozdrawiam!
ODP. Dziękujemy za zainteresowanie się naszymi usługami. Posiadamy w swojej ofercie czarne szprosy – prosimy o kontakt telefoniczny w tej sprawie.

Projekt szyby w okolicy zlewozmywaka

Witam, w załączniku przesyłam zdjęcie okolicy zlewozmywaka przy którym na ścianie chciałabym umieścić szybę. Jednak nie zależy mi na zabudowie całej ściany tylko zabezpieczeniu ściany i farby przed rozchlapywaną wodą. Ściana pomalowana jest farba tablicowo – megnetyczną. Proszę o propozycję rozwiązania tego problemu oraz podanie wstępnego kosztorysu wykonania takiej, oraz sposobu montażu.

Przesyłam konkretne pytania do szyby:

– Jaką proponowałby Pan szerokość i wysokość by wyglądało to korzystnie?
– Szyba byłaby bezbarwna czy czarna?
– Nad zlewem znajdują się czarne wsporniki z półką – jakie rozwiązanie by można było zastosować w tym miejscu i czy w ogóle ponad końcówkę wspornika dać szybę?

Wymiary:
– od blatu do półki 57,5 cm
– od blatu do wspornika – 30 cm
– od wspornika do wspornika 60 cm
– obok jednego ze wsporników znajduje się kontakt z włącznikiem światła
– zastanawiam się również czy szyby nie zrobić trochę większej niż odległość między wspornikami, bo z jednej strony też może szybciej ściana ulec ubrudzeniu itp.

Pozdrawiam,

Anna

ODP. Tak. wykonujemy szyby nad zlewozmywakiem. W tej sprawie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 501 409 150.

Podąrzaj Glass Designer:

Firma z tradycją, działamy na rynku wrocławskim od ponad 20 lat. Naszą pasją jest tematyka szkła i okuć. Ciągle szukamy najlepszych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

Zostaw Komentarz