Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/szklarzs/domains/drzwiszklane.wroclaw.pl/public_html/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 392
Przegrody szklane

Przegrody szklane

with Brak komentarzy
Rate this post

Dzień dobry.

Chciałbym wykonać przegrody szklane jak w załączniku. Pierwsza z niech jest przegrodą oddzielającą toaletę od reszty łazienki. Musiałaby być mocowana pomiędzy ścianą, skosem a belką drewnianą. Druga to szyba prysznicowa. Chciałbym wykonać ją do samego sufitu. Wymiary nie są jeszcze ostateczne. Proszę o ocenę czy jesteście w stanie to Państwo wykonać i jaki byłby przybliżony koszt. W przypadku pytań proszę o kontakt. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam,

Wojciech

ODP. Dziękujemy za zapytanie. Wykonujemy przegrody szklane na wymiar o dowolnych kształtach. Proszę o kontakt telefoniczny.

Podąrzaj Glass Designer:

Firma z tradycją, działamy na rynku wrocławskim od ponad 20 lat. Naszą pasją jest tematyka szkła i okuć. Ciągle szukamy najlepszych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

Zostaw Komentarz