Kabiny prysznicowe w łazience na poddaszu

Witam,
Jestem zainteresowany zakupem kabiny prysznicowej w łazience na poddaszu. Widziałem na stronie, że mają Państwo szeroki wybór. Poniżej punkty, które zawierałaby kabina:
a) W załączniku zdjęcia wraz z orientacyjnymi wymiarami.
b) Biorę pod uwagę kabinę z przesuwnymi trójdzielnymi drzwiami jak niże.
c) Chciałbym kabinę z nadrukiem graficznym (jaki to dodatkowy orientacyjny koszt?) Nie zdecydowałem ostatecznie ale w grę wchodziła by grafika jak niżej:
d) Chciałbym by kabina była podświetlana (może w jakimś kolorze), ale bezpieczna (elektryka/doprowadzenie światła światłowodem/…nie wiem co oferujecie) i mało awaryjna (możliwość wymiany-dojścia do podświetlenia po przepalaniu) proszę o propozycje i szczegóły tego typu rozwiązań.
e) Zainteresowała mnie u Państwa opcja świetlistego nieba:
f) szkło z powłoką hydrofobową (która powłoka jest hydrofobowa, prezentowana na you-tubie: TIMELESS czy EasyClea?)
g-h) co do uchwytów i mocowań nie jestem zdecydowany, proszę o jakiś katalog/propozycje). Najlepiej matowe, możliwie opływowe i by były łatwe w utrzymaniu czystości.
Pozdrawiam | Mit freundlichen Grüßen | Best regards
Jakub 
ODP. Dziękujemy za zapytanie. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 501 409 150 w tej sprawie.
Podąrzaj Glass Designer:

Firma z tradycją, działamy na rynku wrocławskim od ponad 20 lat. Naszą pasją jest tematyka szkła i okuć. Ciągle szukamy najlepszych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

Zostaw Komentarz