Kabina prysznicowa loft

Dzień dobry. Proszę napisać czy wycena ma być z pomiarem i montażem na terenie Wrocławia?

Prysznic zabudowa loft

niestety Kraków.

Dzień dobry. Wycena według zapytania: Ścianka stała wraz z drzwiami otwieranymi z czarnymi profilami po obwodzie – koszt 3500 zł

Pytanie o wycenę szyby prysznicowej na wymiar

Dzień dobry,
chciałabym zapytać czy jest u Państwa możliwość zlecenia zrobienia szyby prysznicowej z czarną ramą? W załączniku przesyłam zdjęcie poglądowe o co dokładnie mi chodzi. Interesuje mnie wymiar szyby 120cm długości x 220 cm wysokości. Jeśli tak, prosiłabym o wstępną wycenę. Dodam, że mieszkam w Warszawie i interesowałoby mnie dostarczenie lustra na miejsce, więc proszę również o uwzględnienie tego kosztu, jeśli w ogóle działają Państwo w terenie.
Pozdrawiam,
Anna

Dzień dobry.

Nie wykonujemy montaży na terenie Warszawy. Możemy wykonać taką ściankę wraz z wysyłką.

Pozdrawiam

Dzień dobry,
przesyłam prośbę o wycenę przeszklenia industrialnego. Wymiary podaje na rysunku. Drzwi uchylne.
Przesyłam poglądowe zdjęcie na jakim wyglądzie mi zależy.

Pozdrawiam,
Robert

Dzień dobry.

Proszę napisać czy wycena ma być z pomiarem i montażem na terenie Wrocławia?

Jaka wysokość zabudowy?

Pozdrawiam
Glass Designer

Bez montażu i pomiaru. Wysokość zabudowy 265cm.
Pozdrawiam,
Robert

Dzień dobry.Wycena według zapytania:

koszt takiej usługi wynosi ****zł

Pozdrawiam
Glass Designer

Zabudowa szklana/ czarne profile

Dzień dobry,

jestem architektem i na zlecenie klienta chciałabym się dowiedzieć jaka byłaby cena przeszklenia loftowego do mieszkania. Wielkość otworu to 150 cm szerokości X 240cm wysokości. Chodziłoby o zainstalowanie drzwi o szerokości 80 cm (umieszczonych centralnie w osi otworu) z panelami nieotwieranymi po obu stronach (po 40cm) (ewentualnie do rozważenia jest opcja 90-30-30, jeśli standardowe rozwiązania mogą przyczynić się do obniżenia ceny ). Na górze (nad drzwiami) również umieszczony zostałby panel nieotwierany (w zależności od przyjętego rozwiązania 30 lub 40 cm wysokości). Załączam szkic poglądowy.
Chciałabym się dowiedzieć jaka byłaby cena przy drzwiach przesuwnych a otwieranych w standardowy sposób. Załączam również zdjęcia z jednej z Państwa realizacji, które mocno przypomina efekt, który chciałam uzyskać 🙂
Dziękuję i czekam na informacje, w razie potrzeby proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Pozdrawiam,
Joanna
Podąrzaj Glass Designer:

Firma z tradycją, działamy na rynku wrocławskim od ponad 20 lat. Naszą pasją jest tematyka szkła i okuć. Ciągle szukamy najlepszych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

Zostaw Komentarz