Kabina/drzwi prysznicowe na wymiar

Proszę o ofertę dotyczącą możliwości wykonania kabiny prysznicowej według poniższych danych oraz załączonych rysunków:
– kabina/drzwi szklane wzdłuż jednej długości,
– szkło hartowane (0,6 – 1,0 cm grubości),
– łączenie ze ścianą – klamry (punktowe) lub profile  – kolor czarny,
– łączenie szyba-szyba – zawiasy koloru czarnego,
– uchwyt do otwierania drzwi – pionowy, prosty o zarysach kanciastych, kolor czarny,
– drzwi otwierane zarówno do środka jak i na zewnątrz,
– zamykanie/styk drzwi z szybą na zasadzie paska magnetycznego.
Miejsce zamówienia – Wrocław, ul. Obornicka.
W ofercie proszę uwzględnić 1opcje (załącznik) – gdzie drzwi mocowane są na zasadzie szkło – szkło oraz 2 opcję (załącznik), gdzie drzwi mocowane są do ściany.
W ofercie proszę o podanie czasu wykonania ewentualnego zamówienia oraz uwzględnienie transportu wraz z wniesieniem (4 p./winda), a także montażu.
Pozdrawiam
ODP. Dziękujemy za zapytanie. Wykonujemy kabiny prysznicowe na wymiar również w podanych przez pana wariantach. Wszelkie szczegóły podaliśmy w mailu.
W nawiązaniu do Pana wiadomości chciałbym złożyć zamówienie na wariant 2-częściowy (mieszkaniowy) z listwami progowymi w kolorze czarnym, zawiasy/okucia i wsporniki oraz wszystkie pozostałe elementy również miałyby być wykonane w kolorze czarny mat.
Proszę o informację na temat pomiaru oraz terminu wykonania. Dodatkowo proszę o informację czy umowę na wykonanie ww. zabudowy będziemy podpisywać w mieszkaniu po pomiarze czy przed pomiarem.
Przy podpisywaniu umowy chciałbym również wybrać wszystkie elementy niezbędne do wykonania zlecenia.
Adres pomiaru:
ul. Obornicka
Wrocław
ODP. Dziękujemy za zamówienie – skontaktujemy się wkrótce z panem telefonicznie.

Wycena drzwi prysznicowych

Dzień dobry,
proszę o wycenę drzwi przesuwanych do prysznica z czarnymi okuciami lub w czarnych ramkach. Rozważam także połączenie ścianki stałej w czarnej ramie szer 70 cm i drzwi rozwieranych prawych szer 70 cm w czarnej ramie. Proszę o podanie ceny obu wersji
Wnęka ma szerokość 142 cm wysokość standardowych drzwi, grubość szkła również .
Montaż Warszawa
Z poważaniem
Monika
Odp. Za mały format zlecenia abyśmy mogli wykonać to zamówienie w Warszawie. Działamy przede wszystkim na terenie Wrocławia i okolic. Istnieje możliwość wysyłki kurierem.
Podąrzaj Glass Designer:

Firma z tradycją, działamy na rynku wrocławskim od ponad 20 lat. Naszą pasją jest tematyka szkła i okuć. Ciągle szukamy najlepszych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

Zostaw Komentarz