Grafika na szkle

DRUK NA SZKLE, GRAFIKA NA SZKLE,  SZKŁO Z GRAFIKĄ

W naszej ofercie znajdą Państwo na nowoczesne panele szklane z grafiką (mylnie zwany lacobel szkło jednokolorowe), które w kuchni świetnie zastąpią przestarzałe płytki ceramiczne. W naszej ofercie mamy bardzo bogaty wybór zdjęć wysokiej rozdzielczości, które idealnie wpasują się do każdego wnętrza.

wodospad panel szklany lazienka

Wewnętrzna strona szkła po nadruku jest zabezpieczona i pozwala na montaż przy użyciu białych lub przezroczystych klejów i silikonów. Nasze panele szklane są odpowiednie do bezpiecznego wykorzystania w kuchniach, łazienkach itp., a ich czyszczenie odbywa się za pomocą ogólnodostępnych środków czyszczących, niezawierających substancji ściernych.

Jeśli poszukują Państwo niecodziennych i sprawdzonych rozwiązań zarówno w kuchniach i łazienkach, jak też w biurach – gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą bogata ofertą.

Podąrzaj Glass Designer:

Firma z tradycją, działamy na rynku wrocławskim od ponad 20 lat. Naszą pasją jest tematyka szkła i okuć. Ciągle szukamy najlepszych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.