Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/szklarzs/domains/drzwiszklane.wroclaw.pl/public_html/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 392
Drzwi szklane przesuwne -

Drzwi szklane przesuwne

5 (100%) 2 votes

Jesteśmy producentem produktów ze szkła. Wykonujemy drzwi szklane na każdy wymiar. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży szklarskiej.

Wykończenie krawędzi szkła: trapez wypolerowany po krawędzi. Bezpieczne w użytkowaniu szkło hartowane ESG – szyba w przypadku pęknięcia rozpada się na drobne kawałeczki ograniczając tym samym ryzyko zranienia do minimum.

W opcji szkło hartowane i laminowane. Bezpieczne szkło laminowane składa się najczęściej z dwóch lub więcej tafli szkła, między którymi znajduje się żywica. W przypadku pęknięcia szkła,  odłamki wraz z szybą pozostają w całości.

Przykładowy system przesuwny:

Podąrzaj Glass Designer:

Firma z tradycją, działamy na rynku wrocławskim od ponad 20 lat. Naszą pasją jest tematyka szkła i okuć. Ciągle szukamy najlepszych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.