Drzwi prysznicowe

with 1 komentarz

Drzwi prysznicowe

Poprawnie działający prysznic w łazience, to nie tylko bateria, deszczownice, syfony itp., ale także kabina prysznicowa i wygodnie przesuwane drzwi prysznicowe. Dokonując się na ich zakup należy być ostrożnym, ponieważ pierwsze wrażenie danego produktu w sklepie może być na tyle dobre, że bez zastanowienia je kupimy. Problemy mogą się zacząć dopiero później – podczas częstego otwierania i zamykania drzwi. Zdarza się, że mechanizm jest za słaby lub mało trwały, wykonany ze słabych materiałów i zakupione drzwi prysznicowe mogę się już więcej nie domykać. Oczekując czegoś wytrzymałego polecamy drzwi prysznicowe dostępne na naszej stronie.
W ofercie drzwi uchylne, rozsuwane, obrotowe, wahadłowe oraz złożone z kilku elementów. Prysznice produkowane są zgodnie z trendami i obecnym wzornictwem. Najmodniejszym obecnie pomysłem są prysznice zamontowane w obłożonej płytkami wnęce.
Podąrzaj Glass Designer:

Firma z tradycją, działamy na rynku wrocławskim od ponad 20 lat. Naszą pasją jest tematyka szkła i okuć. Ciągle szukamy najlepszych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

Jedna odpowiedz

 1. Seba

  Witam,
  Proszę o informację, czy podjęlibyście się Państwo zrobienia kabiny prysznicowej. Czarna “kratka” powinna być zrobiona ze stali malowanej proszkowo (chyba , że proponujecie Państwo inny sposób).
  Wymiary kabiny 80cm x 80 cm x 180cm.
  Jeżeli tak, to jaki orientacyjny koszt Państwo przewidują?
  Z góry bardzo dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź,
  Pozdrawiam,
  Sebastian

Zostaw Komentarz