Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/szklarzs/domains/drzwiszklane.wroclaw.pl/public_html/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 392
Drzwi loftowe do łazienki i kabina prysznicowa -

Drzwi loftowe do łazienki i kabina prysznicowa

Rate this post
Dzień dobry,
przesyłam raz jeszcze komplet rysunków z wymiarami i wizualizacje.
Chodzi o mieszkanie klientki w Łodzi, potrzebujemy drzwi do łazienki z naświetlem (szkło szronione) oraz drzwi do kabiny prysznicowej  ze stalowych ram w stylu loftowym.
Ze względu na rozmiar łazienki myśleliśmy też o opcji drzwi składanych do kabiny, o ile jest to do wykonania ( i czy będą szczelne)?
Proszę o wycenę ( z przeszkleniem i montażem) i czasem realizacji.
Dziękuję i pozdrawiam
Zuzanna
ODP. Dziękujemy za zapytanie. W naszej ofercie są również drzwi szklane z naświetlem w stylu loftowym. Całkowity koszt wraz z pełna oferta przesłalismy na skrzynkę mailową. Zapraszamy – Glass Designer drzwi szklane Wrocław.
Podąrzaj Glass Designer:

Firma z tradycją, działamy na rynku wrocławskim od ponad 20 lat. Naszą pasją jest tematyka szkła i okuć. Ciągle szukamy najlepszych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

Zostaw Komentarz